Sugaukime Kalėdas 2023

2023 m. gruodžio 6 d. vyko tradicinė sportinė vaikų ir jaunimo šventė „Sugaukim Kalėdas“. Renginį organizavo Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Utenos struktūrinis padalinys pagal Utenos rajono savivaldybės programos „Kokybiškos švietimo sistemos kūrimas ir jaunimo užimtumas“ vykdomą projektą „Vaikų ir tėvų užimtumas – teigiamos perspektyvos ateičiai“ kartu su Utenos vaikų lopšeliu-darželiu „Gandrelis“ ir Utenos daugiafunkciu sporto centru.

Savo šypsenomis ir linksmais šokiais visus pasveikino jungtinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų grupė vadovaujama šokių mokytojos Ingos Ivanauskienės ir Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos merginų šokių grupė „Motus“ vadovaujama mokytojos Birutės Siliūnienės. Vaikai į salę pakvietė Kalėdų senelį, kuris kartu atliko šokių mankštą žaidynių apšilimui ir dalyvavo rungtyse. Vaikus draugiškai pasitiko „Gelbėkit vaikus“ talismanas meškiukas ir žaismingai su jais bendravo.

Susirinkusius pasveikino Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė linkėdama sėkmės įgyvendinant projektus ir iniciatyvas, kurios leidžia siekti ilgalaikių ir reikšmingų pokyčių vaikų gyvenimuose. Garbingi svečiai taip pat palaikė sportuojančius ir džiaugėsi renginiu.

Dalyvavo apie 250 dalyvių, 12  komandų iš Utenos vaikų lopšelių-darželių; „Gandrelis“, „Saulutė“, „Pasaka“, „Šaltinėlis“, „Želmenėlis“, „Voveraitė“, Utenos mokyklos – vaikų darželio „Varpelis“, Utenos Krašuonos progimnazijos „Versmės“ skyriaus. Vaikai rungtyniavo estafetėse, kur šokinėjo kamuoliu, mėtė lanką ant stovo, dėjo kepurėles ant stovelio, žaidė futbolą, rankinį ir piešė. Finale rinktinė mergaičių komanda draugiškai žaidė futbolą su dideliu kamuoliu prieš berniukų komandą.

Vaikams rungtyse talkino progimnazistės futbolo klubo „Utenos Utenis“ futbolininkės Mėta, Gabija, Adriana, Rusnė, Luknė, Evelina, Gerda ir Miglė.

Kalėdų senelis turėjo paplušėti kol dalyviams išdalino padėkas ir dovanas, kurias skyrė rėmėjai.

Dėkojame rėmėjams, be kurių šventės nebūtų: Utenos rajono savivaldybei, Futbolo klubui „Utenos Utenis“, Utenos Apskrities Futbolo Asociacijai, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Viešajai įstaigai „Partnerystės centras“, Viešajai įstaigai „Gyvenam“.