Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.

banner1

banner4

Ūkio ir aptarnaujantis personalas

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

1
Vijoleta Baltaduonienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
2
Renata Šinkūnienė
Virtuvės darbininkė
3
Danutė Čirienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
4
Zita Guzelienė
Virėja
Gražina Jauniškienė 
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
6
Gintaras Jurkėnas
Santechnikas
Stanislovas Kavaliauskas
Statinių priežiūros darbininkas
8
Gitana Katinienė
Valytoja 
9
Rasa Kaušylienė

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja darbui su specialiųjų poreikių vaikais

10
Jovita Kazielienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja, skalbėja
11 Janė Kučinskienė Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
12
Violeta Marčiulaitienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
13
Renata Kruopienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
14
Genovaitė Ponomariova
Aplinkos tvarkytoja
15
Janė Ribakovienė
Virėja
16
Aušra Slapšienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
17
Alma Šiaurienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
18
Gintautas Tumonis
Elektrikas
19
Genovaitė Vegėlienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja darbui su specialiųjų poreikių vaikais
20
Miglė Vilčinskienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja darbui su specialiųjų poreikių vaikais
21
Laimutė Vilutienė
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Dėmesio tėveliams!

Už vaikų išlaikymą darželyje mokėkite:

į AB Šiaulių banko sąskaitą LT417181100000142761.

 

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>> 

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>> 

Utenos švietimo centras >>>

Utenos kultūros centras >>>

 virtualus voratinklis logo 1

 

MOKAMI BŪRELIAI

ŠOKIAI      

2dieniais 11.50 – 12.20 ir 12.30 – 13.00 

5dieniais 11.50 – 12.20 ir 12.30 – 13.00

Mokytoja Inga tel. 863755582

KARATE     

1dieniais 15.00 – 15.30

3dieniais 15.00 – 15.30

Mokytojas Raimondas 861624594

DAINAVIMAS                

1dieniais 16.15 – 17.00

3dieniais 16.15 – 17.00

Mokytoja Asta tel. 861244575

ANGLŲ KALBA     

2dieniais 15.00 – 15.30 ir 15.30 – 16.00

4dieniais 15.00 – 15.30 ir 15.30 – 16.00  

Mokytoja Jūratė 868132241

 

 

NEMOKAMI BŪRELIAI

MENINIO UGDYMO VALANDĖLĖ

3dieniais 7.45        Mokytoja Ingrida 867432606

ROBOTIKA     (Utenos A. ir M. Miškinių VB)

2dieniais 10.00 – 12.00 (priešmokyklinukams)

Mokytoja Aušra 861645570

TENISAS    (AB „Utenos trikotažas“ salėje)


1dieniais 10.15- 11.00 „Pelėdžiukų“ grupė

5dieniais 10.15- 11.00 „Žvirbliukų“ grupė

FUTBOLIUKAS

3dieniais 11.50 – 12.20

Treneris Valdas 867821236

Trenerė Rūta 865503385

 

 

 

logo

 

Tarnybinės etikos patarėjas: https://vtek.lt/patarejas/ 

 

laisvos vietos

 

 

tevu linija internetas

 

 

 

Tu ne vienas

 

gdggasvzx

 Sveikatiada

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com