Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.

banner1

banner4

Valdymo struktūra

 

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ organizacinė valdymo struktūra >>>

Mokyklos taryba

Tarybos pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Tarybos pirmininkės pavaduotoja - Violeta Griciūnienė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Tarybos sekretorė - Regina Nalivaikienė, mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Nariai:

Nijolė Bernotienė - ūkvedė.

Renata Kruopienė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja.

Janė Ribakovienė - virėja.

Ingrida Navikienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Dovilė Liepienė, Eglė Bilaišienė, Jolita Lilionienė - tėvų atstovės.

Valdemaras Žvirblis - seniūnaitis.

 

Mokytojų taryba

Pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Sekretorė - Judita Zabulėnienė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

 

Metodinė grupė

Pirmininkė - Regina Nalivaikienė, mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Sekretorė - Loreta Tumaitė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

 

Įstaigos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė

Darbo grupės koordinatorė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Narės:

Aušra Raginienė - mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Regina Nalivaikienė - mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Eglė Sriubienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

 

Vaiko gerovės komisija 

Komisijos pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Komisijos pirmininkės pavaduotoja – Danutė Bertašiūtė, specialioji pedagogė (logopedė).

Komisijos sekretorė – Ligita Arbočienė, specialioji pedagogė.

Komisijos narės:

Rūta Paukštienė, socialinė pedagogė.

Danguolė Valavičienė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Dalia Laurinavičienė, psichologė.

 

Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija

Komisijos pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Komisijos narės:

Violeta Griciūnienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja (deleguota Mokyklos tarybos).

Dovilė Liepienė - tėvų atstovė (deleguota Mokyklos tarybos).

Regina Nalivaikienė - mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos).

Eglė Sriubienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos).

Danutė Bertašiūtė - specialioji pedagogė (logopedė), metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos).

Justė Rudokienė - Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyriausioji specialistė (Mokyklos savininko atstovė). 

 

Mokyklos įvaizdžio gerinimo ir kūrybinės veiklos skatinimo darbo grupė

Grupės koordinatorė - Loreta Tumaitė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Narės:

Danguolė Valavičienė, Violeta Griciūnienė, Vilma Čekienė, mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Ingrida Navikienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

 

Renginių organizavimo grupė

Grupės koordinatorė - Rūta Paukštienė, socialinė pedagogė.   

Narės: 

Laisvida Pakenienė - meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą.

Violeta Griciūnienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Nijolė Bernotienė - ūkvedė.

Aušra Slapšienė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja.

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Dėmesio tėveliams!

Už vaikų išlaikymą darželyje mokėkite:

į AB Šiaulių banko sąskaitą LT417181100000142761.

 

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>> 

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>> 

Utenos švietimo centras >>>

Utenos kultūros centras >>>

 virtualus voratinklis logo 1

 

MOKAMI BŪRELIAI

ŠOKIAI      

2dieniais 11.50 – 12.20 ir 12.30 – 13.00 

5dieniais 11.50 – 12.20 ir 12.30 – 13.00

Mokytoja Inga tel. 863755582

KARATE     

1dieniais 15.00 – 15.30

3dieniais 15.00 – 15.30

Mokytojas Raimondas 861624594

DAINAVIMAS                

1dieniais 16.15 – 17.00

3dieniais 16.15 – 17.00

Mokytoja Asta tel. 861244575

ANGLŲ KALBA     

2dieniais 15.00 – 15.30 ir 15.30 – 16.00

4dieniais 15.00 – 15.30 ir 15.30 – 16.00  

Mokytoja Jūratė 868132241

 

 

NEMOKAMI BŪRELIAI

MENINIO UGDYMO VALANDĖLĖ

3dieniais 7.45        Mokytoja Ingrida 867432606

ROBOTIKA     (Utenos A. ir M. Miškinių VB)

2dieniais 10.00 – 12.00 (priešmokyklinukams)

Mokytoja Aušra 861645570

TENISAS    (AB „Utenos trikotažas“ salėje)


1dieniais 10.15- 11.00 „Pelėdžiukų“ grupė

5dieniais 10.15- 11.00 „Žvirbliukų“ grupė

FUTBOLIUKAS

3dieniais 11.50 – 12.20

Treneris Valdas 867821236

Trenerė Rūta 865503385

 

 

 

logo

 

Tarnybinės etikos patarėjas: https://vtek.lt/patarejas/ 

 

laisvos vietos

 

 

tevu linija internetas

 

 

 

Tu ne vienas

 

gdggasvzx

 Sveikatiada

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com