Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.

banner1

banner4

Pedagogai

 

 

Eil. Nr.  

 

 Vardas, pavardė 

 

Išsilavinimas 

 

Pareigos

 

Kvalifikacinė kategorija

1 Ligita Arbočienė Aukštasis Specialioji pedagogė  Vyresnioji specialioji pedagogė
2
Danutė Bertašiūtė
Aukštasis 
Specialioji pedagogė (logopedė) 
Specialioji pedagogė metodininkė
3 Dalia Bubinienė Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
4 Vilma Čekienė Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
5 Palma Čiutienė  Aukštasis koleginis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
6 Violeta Griciūnienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
7 Gintarė Grigalė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Mokytoja
8 Brigita Kavolėlienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Mokytoja
9 Dalia Laurinavičienė Aukštasis  Psichologė I psichologo kvalifikacinė kategorija
10 Regina Nalivaikienė Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Pradinių klasių vyresnioji mokytoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

11

Ingrida Navikienė

Aukštasis 

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą,

Meninio ugdymo mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą

 

 

Vyresnioji dailės mokytoja

12 Laisvida Pakenienė Specialusis vidurinis  Meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą Muzikos mokytoja metodininkė
13 Rūta Paukštienė Aukštasis  Socialinė pedagogė Vyresnioji socialinė pedagogė
14  Zita Pelakauskienė  Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
15  Aušra Raginienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
16 Eglė Sriubienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
17  Irena Surgailienė Specialusis vidurinis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
18 Nijolė Tamošiūnienė Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
19 Jūratė Trinkūnienė Aukštasis Specialioji pedagogė Vyresnioji specialioji pedagogė
20 Loreta Tumaitė  Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
21 Danguolė Valavičienė Specialusis vidurinis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
22 Elena Zabukienė  Specialusis vidurinis Meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą Muzikos vyresnioji mokytoja
23 Judita Zabulėnienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

 Kontaktai: 

Tel. 8-389-52502

El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

 

 

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Dėmesio tėveliams!

Už vaikų išlaikymą darželyje mokėkite:

į AB Šiaulių banko sąskaitą LT417181100000142761.

 

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>> 

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>> 

Utenos švietimo centras >>>

Utenos kultūros centras >>>

 virtualus voratinklis logo 1

 

MOKAMI BŪRELIAI

ŠOKIAI      

2dieniais 11.50 – 12.20 ir 12.30 – 13.00 

5dieniais 11.50 – 12.20 ir 12.30 – 13.00

Mokytoja Inga tel. 863755582

KARATE     

1dieniais 15.00 – 15.30

3dieniais 15.00 – 15.30

Mokytojas Raimondas 861624594

DAINAVIMAS                

1dieniais 16.15 – 17.00

3dieniais 16.15 – 17.00

Mokytoja Asta tel. 861244575

ANGLŲ KALBA     

2dieniais 15.00 – 15.30 ir 15.30 – 16.00

4dieniais 15.00 – 15.30 ir 15.30 – 16.00  

Mokytoja Jūratė 868132241

 

 

NEMOKAMI BŪRELIAI

MENINIO UGDYMO VALANDĖLĖ

3dieniais 7.45        Mokytoja Ingrida 867432606

ROBOTIKA     (Utenos A. ir M. Miškinių VB)

2dieniais 10.00 – 12.00 (priešmokyklinukams)

Mokytoja Aušra 861645570

TENISAS    (AB „Utenos trikotažas“ salėje)


1dieniais 10.15- 11.00 „Pelėdžiukų“ grupė

5dieniais 10.15- 11.00 „Žvirbliukų“ grupė

FUTBOLIUKAS

3dieniais 11.50 – 12.20

Treneris Valdas 867821236

Trenerė Rūta 865503385

 

 

 

logo

 

Tarnybinės etikos patarėjas: https://vtek.lt/patarejas/ 

 

laisvos vietos

 

 

tevu linija internetas

 

 

 

Tu ne vienas

 

gdggasvzx

 Sveikatiada

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com