banner1

banner4

Pedagogai

 

 

Eil. Nr.  

 

 Vardas, pavardė 

 

Išsilavinimas 

 

Pareigos

 

Kvalifikacinė kategorija

1 Ligita Arbočienė Aukštasis Specialioji pedagogė  Vyresnioji specialioji pedagogė
2
Danutė Bertašiūtė
Aukštasis 
Specialioji pedagogė (logopedė) 
Specialioji pedagogė metodininkė
3 Dalia Bubinienė Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
4 Vilma Čekienė Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
5 Palma Čiutienė  Aukštasis koleginis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
6 Violeta Griciūnienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
7 Gintarė Pūtytė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Neatestuota
8 Regina Kavaliauskienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
9 Dalia Laurinavičienė Aukštasis  Psichologė I psichologo kvalifikacinė kategorija
10 Regina Nalivaikienė Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Pradinių klasių vyresnioji mokytoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

11

Ingrida Navikienė

Aukštasis 

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą,

Meninio ugdymo mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą

 

 

Vyresnioji dailės mokytoja

12 Laisvida Pakenienė Specialusis vidurinis  Meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą Muzikos mokytoja metodininkė
13 Rūta Paukštienė Aukštasis  Socialinė pedagogė Vyresnioji socialinė pedagogė
14  Zita Pelakauskienė  Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
15  Aušra Raginienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
16 Eglė Sriubienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
17  Irena Surgailienė Specialusis vidurinis Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
18 Nijolė Tamošiūnienė Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
19 Loreta Tumaitė  Aukštasis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
20 Danguolė Valavičienė Specialusis vidurinis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
21 Elena Zabukienė  Specialusis vidurinis Meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą Muzikos vyresnioji mokytoja
22 Judita Zabulėnienė Aukštasis  Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

 Kontaktai: 

Tel. 8-389-52502

El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

 

 

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Dėmesio tėveliams!

Už vaikų išlaikymą darželyje mokėkite:

į AB Šiaulių banko sąskaitą LT417181100000142761.

 

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>> 

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>> 

Utenos švietimo centras >>>

Utenos kultūros centras >>>

ERASMUS+ LELETO leidinys

lt leidinys leleto en leidinys leleto

 

logo

 

Tarnybinės etikos patarėjas: https://vtek.lt/patarejas/ 

 

laisvos vietos

 

 

tevu linija internetas

 

 

 

Tu ne vienas

 

gdggasvzx

 Sveikatiada

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com