Solidarumo bėgimas 2023

2023 m. rugsėjo 22 d. dalyvavome Solidarumo bėgimo iniciatyvoje, kuri padeda ugdyti solidarumą, bendrystę, skatina pagalbą ir palaikymą šalia esantiems. Atsiliepėme į VO „Gelbėkit vaikus“ kreipimąsi ir rinkome paramą Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Priešmokyklinukai, „Geniukų“, „Zyliukų“ grupių vaikai bėgo aplink Dauniškio ežerą. „Šarkiukų“, „Varniukų“ ir „Ančiukų“ grupių vaikai bėgo miško takeliu. „Viščiukų“, „Vyturiukų“ ir „Kregždžiukų“ grupių vaikučiai įveikė solidarumo metrus palei darželio tvorą. Po bėgimo vaikai atsigaivino vandeniu, gavo medalius. Visų sodelyje laukė kavinės šeimininkės, vaišino obuoliais.

Renginį organizavo: specialioji pedagogė Ligita Arbočienė, socialinė pedagogė Rūta Paukštienė, kineziterapeuto padėjėja Martyna Šaltenytė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Brigita Kavolėlienė, meninio ugdymo mokytoja Elena Zabukienė, logopedė Jūratė Trinkūnienė, maitinimo organizatorė Stanislava Jauniškienė.