Dėl konkurso skelbimo 2021

Utenos vaikų lopšelis-darželis „Gandrelis“ skelbia atranką mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, pareigoms užimti.
Ji vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.
Darbo sutarties rūšis – neterminuota.
Darbo krūvis – 1 pareigybė, 36 val. per savaitę.
Kvalifikaciniai reikalavimai mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, pareigybei užimti: aukštasis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintas išsilavinimas arba aukštasis koleginis išsilavinimas ir būti baigusiam arba studijuoti vieną iš mokytojų rengimo ikimokyklinėms įstaigoms arba edukologijos studijų krypties programų.
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo pagal Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo 2017-01-17 Nr. XIII-198 5 priedą.
Pedagogai, pretenduojantys į pasirinktą pareigybę, privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. prašymą leisti dalyvauti konkurse;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
5. gyvenimo aprašymą;6. rekomendaciją(-as) iš buvusios(-ių) darbovietės(-čių) (pageidautina);
7. kitų kvalifikaciją ir patirtį patvirtinančių dokumentų kopijas.
Dokumentai priimami kasdien nuo 9.00 iki 17.00 val.
Dokumentų priėmimo pabaiga 2021-03-26.
Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai direktoriui, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami į pokalbį, kuris vyks 2021-03-29 10.00 val.
Informacija apie konkursą skelbiama Užimtumo tarnybos svetainėje www.uzt.lt
Išsami informacija apie skelbiamą konkursą teikiama tel.: (8 389) 52 502.