„Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ I etapas

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuojamame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“ dalyvaujame jau antrus metus. „Mažųjų žaidynėse vaikai ne konkuruoja, o bendrauja, žaidžia, padeda vienas kitam. Tai šventė, iš kurios kiekvienas išeina ne tik su apdovanojimu, bet ir geriausiomis emocijomis, kurias sukelia sportas“, – sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.
2019 m. vasario 28 dieną darželyje vyko pirmas šių metų projekto etapas. Jį organizavo: patyrusi vaikų trenerė Rūta Paukštienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Čekienė, kuri vedė renginį, meninio ugdymo mokytoja Elena Zabukienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Loreta Tumaitė. Šventės dalyvius pasveikino direktorė Diana Kraujalienė. Iškilmingai įnešta vėliava. Visi vaikai su mokytojomis ir jų padėjėjomis darė mankštą, dalyvavo estafetėse, šūkiais ir plojimais palaikė draugus. Svarbiausia yra taisyklingas vaikų fizinis ugdymas ir olimpinių vertybių, tokių kaip draugystė ir pagarba, diegimas. Siekiame, kad kuo daugiau vaikų patirtų džiaugsmą sportuodami.

{gallery}2019naujienos/2019_02_28{/gallery}