„Futboliukas“ lauke 2022

Saulėtą 2022 m. kovo 24 dieną „Futboliuko“ veiklos pagal mūsų pamėgtą projektą „Atsigręžk, padėk, galėsiu!“ vyko lauke. Mokytojos pravedė daug judrių, smagių veiklų, sukėlusių vaikams džiaugsmą, geras emocijas. Aktyviausioji veiklų vaikams organizatorė – socialinė pedagogė Rūta Paukštienė.
Projekto tikslas - skatinti Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ bendruomenės narių fizinį aktyvumą, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar negalios, panaudojant įtraukiojo ugdymo metodus. Vaikai mokosi laikytis taisyklių, komandinio žaidimo. Žaidžiant „Futboliuką“ vaikai įgyja pasitikėjimo savimi ir savarankiškumo, išmoksta bendrauti ir bendradarbiauti komandoje, pagarbos ir tolerancijos kitiems, taisyklių, susitarimų laikymosi, lavina dėmesio koncentraciją, gebėjimą atpažinti figūras, spalvas, skaičius ir t.t.
Įtraukusis ugdymas vykdomas per sveikatinimo ir aktyvaus judėjimo veiklas. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, jį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto lėšomis įsigytu betoniniu stalo futbolo stalu, pritaikytu neįgaliesiems, esančiu darželio aikštelėje, naudojasi visi darželio vaikai.