Lietuvos mažųjų žaidynės 2020 I etapas

2020 m. vasario 18 dieną mūsų darželyje buvo ypatinga diena. Ypatinga tuo, kad nuo pat ryto visi darželio vaikai ir jų mokytojos aktyviai ir labai linksmai sportavo. Darželyje vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020” I etapas. Šis sportinis festivalis pas mus vyksta jau trečius metus iš eilės. Jį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Šventės organizatorės Vilma Čekienė, Rūta Paukštienė,  Ligita Arbočienė. Laisvida Pakenienė ir Elena Zabukienė šiemet sportines veiklas suorganizavo taip, kad buvo išnaudotos labai įvairios darželio erdvės: grupės, koridoriai, salė, lauko aikštelė. Dėkojame darželio korespondentėms: Loretai Tumaitei ir Brigitai Kavolėlienei. Visas sportines veiklas papildė nuotaikinga ir linksma muzika bei meninė užduotis. Vaikams teko piešti šypsenas ir jomis puošti koridorių sienas. Šiemet buvo panaudotos labai įvairios sportinės priemonės. Kiekvienai vaikų amžiaus grupei kitokios. O priešmokyklinių grupių vaikučius pavyko nustebinti paskelbus, kad jie futbolą turės žaisti su neįprastu – šiaudiniu kamuoliu. Renginyje emocijos liejosi per kraštus. Dabar mūsų laukia atsakingas darbas – Lietuvos mažųjų žaidynių II etapas.