Lietuvos mažųjų žaidynės 2024

2024 m. balandžio 11 d. vyko smagios sportinės veiklos dalyvaujant Lietuvos ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių 2024“ festivalyje. Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projekto tikslas – skatinti Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą. Gražią pavasarišką dieną festivalis vyko Skaistašilio miške, kur ikimokyklinio ugdymo „Varniukų“, „Zyliukų", „Šarkiukų“, „Geniukų“ ir priešmokyklinio ugdymo „Žvirbliukų“, „Pelėdžiukų“ grupių vaikai žaidė žaidimą „Linksmųjų balionų boksas“, žaidimą su kutosais „Diena – naktis“, piešė ant asfalto su kreidelėmis „Emocijos“, žaidė smiginį „Pataikyk į taikinį“, atliko pratimus „Rungtys su kliūtimis“, žaidė futbolą su šiaudiniu kamuoliu. Po veiklų vaišinosi skaniais obuoliais. Prie puikios nuotaikos prisidėjo geras oras ir linksma muzika!

Renginį organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vilma Čekienė, Brigita Kavolėlienė ir socialinė pedagogė Rūta Paukštienė. Dėkojame tėveliams, kurie palaiko vaikų dalyvavimą šiame projekte ir kitose sportinėse veiklose.